.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУШЕК - 58890

SKU: 36150809
Достапност: На залиха
499 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ДУШЕК

ПВЦ, ГУМА

НЕОГРАНИЧЕН

НЕМА СПЕЦИФИЧНИ УСЛОВИ ЗА ЧУВАЊЕ/ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА ПОМАЛИ ОД 3 ГОДИНИ 

ИНТЕКС КИНА

ЕВРОАЗИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*