.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕИРВЕЈС ЕКСТРИМ ВО ШИШЕ 46

SKU: 07120212
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЕИРВЕЈС ЕКСТРИМ ВО ШИШЕ 46

ЗАСАЛАДУВАЧИ ФОРБИТОЛ, ИЗОМАЛТ, МАЛИТОЛ СИРУП, АСПАРТАМ, МЕНИТОЛ, АЦЕСУЛФАМ К, БАЗА НА ГУМА АГЕНС ЗА ГЛАЗИРАЊЕ КАЛЦИУМ КАРБОНАТ, АРОМИ, ЗГУСНУВАЧ ГУМА АРАБИКА, ЕМУЛГАТОР СОИН ЛЕЦИТИН, АГЕНС ЗА ГЛАЗИРАЊЕ,КАРНАУБОВ ВОСОК, БОЈА Е133, АНТИОКСИДАНТ БХА, БОЈА Е160А. СОДРЖИ ИЗВОР НА ФЕНИЛАЛНИН

Рок на употреба: 365 дена

Начин на чување: ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА

Производител: MARS OVERSEAS HOLDINGS D.O.O

Увозник/дистрибутер: Алма-М Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АМСТЕЛ ПРЕМИУМ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

АМСТЕЛ ПРЕМИУМ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

58 ден 49 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден