.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕССЕ АЈВАР БЛАГ 550 ГР

SKU: 09030834
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЕССЕ АЈВАР БЛАГ 550 ГР

 Состав: Печена пиперка(95%),сончогледово масло,сол,шеќер,оцетна киселина

Рок на употреба: 2 години

Начин на чување: суво и темно место

Производител:Еурофуд Призрен,Р.Косово

Дистрибутер: ЕССЕ ДООЕЛ,Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден
Слика од ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

20 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден
Слика од СКОПСКО СМУТ ЛИМ. 0.33Л

СКОПСКО СМУТ ЛИМ. 0.33Л

32 ден