.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕССЕ АЈВАР ЛУТ 550 ГР

SKU: 09030833
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЕССЕ АЈВАР ЛУТ 550 ГР

 

Состав: Печена пиперка(95%),сончогледово масло,сол,шеќер,оцетна киселина,природен екстракт-лута пиперка)

Рок на употреба: 2 години

Начин на чување: суво и темно место

Производител:Еурофуд Призрен,Р.Косово

Дистрибутер: ЕССЕ ДООЕЛ,Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден
Слика од ПОДРАВКА АЈВАР ДОМАШЕН ЛУТ 530 ГР.

ПОДРАВКА АЈВАР ДОМАШЕН ЛУТ 530 ГР.

255 ден
Слика од ПЕПСИ ЛАЈМ ЛИМ. 0.33Л

ПЕПСИ ЛАЈМ ЛИМ. 0.33Л

25 ден
Слика од ГУРМАНО ЗАКУСКА БЛАГА 490 ГР

ГУРМАНО ЗАКУСКА БЛАГА 490 ГР

249 ден 189 ден