.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕССЕ КОРНИШОНИ ПИКОЛО 680 ГР

SKU: 09030836
Достапност: На залиха
83 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ПАСТЕРИЗИРАНИ КОРНИШОНИ ОД СЕЛЕКТИРАНИ СОРТИ НА КОРНИШОН, СПОРЕД ОРГИНАЛЕН РЕЦЕПТ СО ПРИМЕНА НА СТАНДАРДИТЕ ЗА КВАЛИТЕТ. ПРЕПОЗНАТЛИВИ СЕ ПО СВОЈОТ ОСВЕЖИТЕЛЕН ВКУС,ПРИЈАТНА АРОМА И КРЦКАВА ТЕСТУРА.
Состав: КОРНИШОН, ВОДА , ОЦЕТ ШЕЌЕР,СОЛ,СИНАП, ЦРН ПИПЕР.
Рок на употреба: 2 ГОДИНИ
Начин на чување: НА АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА. ПОСЛЕ ОТВАРАЊЕ СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК НАЈМНОГУ 14ДЕНА.
Производител: ESSE Македонија
Дистрибутер: ESSE Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

130 ден
Слика од ЈАМНИЦА ГАЗИРАНА 1.5Л

ЈАМНИЦА ГАЗИРАНА 1.5Л

33 ден
Слика од ХЕЕТС ЈЕЛОУ СЕЛЕКШН

ХЕЕТС ЈЕЛОУ СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

55 ден