.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕТИ ПЕТИТ БЕУРЕ КАКАО 370ГР

SKU: 07020411
Достапност: На залиха
75 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЕТИ ПЕТИТ БЕУРЕ КАКАО 370ГР
Состав: Пченично брашно (содржи глутен), шеќер, растително масло (дланка, сончоглед, памук, канола), гликоза-фруктозен сируп, 3% какао, агенси за грубост (амониум водород карбонат, натриум хидроген карбонат, натриум хидроген карбонат, натриумова киселина пирофосфат), сол, (Млечен производ), арома, Средство за преработка на брашно (натриум метабисулфит), боја (карамел).
Aлерген: Содржи глутен, сулфит и млечни производи. Може да содржи траги од производи од соја
Рок на употреба: 12 МЕСЕЦИ
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: ETİ GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.
Увозник/Дистрибутер: IMPERIJAL TABAKO VALANDOVO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

25 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од МИНУТ ПАЛЕНТА 500Г

МИНУТ ПАЛЕНТА 500Г

58 ден