.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕТИ ПОП КЕК КОЛАЧ ПАТИСЕРИ ОВОШЕН 200 ГР

SKU: 05100228
Достапност: На залиха
75 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Колач
Состав: Пченично брашно, шеќер, јајца, растително масло, суво грозје, портокал, дуња, средство за влага, инвертен сируп, емулгатори, агенси за нараснување, конзерванси, пченкарен скроб, ароматични материи, згуснувачи, регулатори на киселост, средства за боење, стабилизатори. Може да содржи траги од лешници, производи од соја, млечни производи и кикирики. Содржи глутен.
Рок на употреба: 9 месеци
Начин на чување: Да не се чува на директна сончева светлина. Да се чува на ладно и суво м есто.
Производител: ЕТИ Турција
Увозник/Дистрибутер: Империјал Табако АД Валандово

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КАРУЗО КРЕМ ПИТА ЧИЗКЕЈК БОРОВНИЦА 62 ГР

КАРУЗО КРЕМ ПИТА ЧИЗКЕЈК БОРОВНИЦА 62 ГР

26 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден
Слика од КРАШ ДИЕТНА НАПОЛИТАНКА ЛЕШНИК 50Г

КРАШ ДИЕТНА НАПОЛИТАНКА ЛЕШНИК 50Г

33 ден
Слика од ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г

ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г

10 Поени
50 ден 45 ден