.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЖЕНСКИ ПИЖАМИ.

SKU: 51020080
Достапност: На залиха
299 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Женски пижами
Состав: Памук
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: На суво место
Производител: Зорлутекс текстил тиц.ве сан. а.с
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 6Л

ЛАДНА 6Л

66 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

65 ден
Слика од ДАНУБИУС ИНТЕГРАЛНО БРАШНО ГРАХАМ 900Г

ДАНУБИУС ИНТЕГРАЛНО БРАШНО ГРАХАМ 900Г

63 ден
Слика од МИЛКА ЧОКОЛАДА ЦЕЛ ЛЕШНИК 250Г

МИЛКА ЧОКОЛАДА ЦЕЛ ЛЕШНИК 250Г

195 ден