.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЖЕНСКИ РАКАВИЦИ ВО БОЈА

SKU: 51040080
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Женски ракавици
Состав: 50% волна, 25% полиестер, 25 % вискоза
Рок на употреба: Неограничен
Начин на чување: На суво место
Производител: Евроазија
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од ГОЛДЕН ИГЛ  БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

ГОЛДЕН ИГЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

34 ден
Слика од ФЕЛИКС АГАИЛ ПАУЧ СО ВКУС НА ГОВЕДСКО МЕСО 100 ГР.

ФЕЛИКС АГАИЛ ПАУЧ СО ВКУС НА ГОВЕДСКО МЕСО 100 ГР.

32 ден