.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАМБАК МАЛА МЕТЛА СО ЛОПАТКА

SKU: 31070380
Достапност: На залиха
59 ден 39 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Метла со лопатка
Состав:Пластика
Рок на употреба:Неограничено
Начин на чување:Нема специфични услови за чување
Производител:Замбак Пластик
Увозник/Дистрибутер: Евроазија Иц Вец Тиџарет Лимитед

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

69 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

11 ден
Слика од БЕКУТАН ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА 72/1

БЕКУТАН ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА 72/1

20 Поени
95 ден 89 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден