.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ЗДРАВЈЕ РАДОВО ОВЧО СИРЕЊЕ ВАКУМ КГ

SKU: 10010015
Достапност: На залиха
335 ден 299 ден

Опис на производ: ЗДРАВЈЕ РАДОВО ОВЧО СИРЕЊЕ ВАКУМ КГ
Состав: Пастеризирано овчо млеко, сол, јогуртна култура, калциум хлорид, сирило. Млечни масти во сува материја мин. 45% и мин 67% вода во безмасна сува материја.
Рок на употреба: 180 ДЕН.
Начин на чување: +2 ДО +6
Производител: МЛЕКАРА ЗДРАВЈЕ ДОО
Дистрибутер: МЛЕКАРА ЗДРАВЈЕ ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

52 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА 1.5Л

20 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден