.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИЗВОРСКА НЕГАЗИРАНА ВОДА 10Л

SKU: 08060262
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Природна изворска негазирана вода
Состав:
1л Изворска содржи:
Катјони: Натриум 5,8мг, Калиум 1,9мг, Магнезиум 4,9мг, Калциум 14,4мг.
Анјони: Хлориди 2,4мг, Сулфати 3,2мг, Бикарбонати 79мг.
Рок на употреба: 1 година
Производител:Кожувчанка Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 45Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 45Г

33 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ЛИМОН 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ЛИМОН 1.5Л

23 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

25 ден
Слика од МАГИ СУПА БИСТРА ПИЛЕШКА 50Г

МАГИ СУПА БИСТРА ПИЛЕШКА 50Г

28 ден