.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАСИЧКА ГОЛЕМА

SKU: 42050259
Достапност: На залиха
59 ден 45 ден
Овој производ има минимално количество од 1


Опис на производ: Каса
Состав: Пластика
Производител:Солмазер
Увозник/Дистрибутер:Евроазија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од ГОРСКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА ГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од МАГИ СУПА СО ГРИЗ КНЕДЛИ 52Г

МАГИ СУПА СО ГРИЗ КНЕДЛИ 52Г

48 ден
Слика од ДАНУБИУС БРАШНО НАМЕНСКО 1КГ Т-500

ДАНУБИУС БРАШНО НАМЕНСКО 1КГ Т-500

35 ден