.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КЕТЕЛ ОНЕ ВОТКА 0.7Л + ГРАТИС 2 ЛОНЧИЊА

SKU: 02300113
Достапност: На залиха
1779 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КЕТЕЛ ОНЕ ВОТКА 0.7Л + ГРАТИС 2 ЛОНЧИЊА

Состав: Вотка од внимателно одбрана пченица во комбинација со современи, но и традиционални техники на дестилирање. Совршениот спој од цитрусни и медови вкусови. Долг и интензивен завршеток со меки тонови.

Рок на употреба: неограничен

Начин на чување: На ладно и суво место

Производител: Nolet Distillery, Amsterdam

Увозник/Дистрибутер: Гемак Траде

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*