.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КИЛИМ ЗА ПРЕД ВРАТА 45*70 ЦМ

SKU: 50500097
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:КИЛИМ
Состав:100% ПОЛИЕСТЕР
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител:АЛАС ТЕКСТИЛ, ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 3.2% ММ 1Л

60 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од ЈАНА 0.5Л

ЈАНА 0.5Л

24 ден
Слика од РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

59 ден