.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КИМ МАЈОНЕЗ ЛЕСЕН- ПОСЕН 630 ГР ТЕГЛА

SKU: 16300113
Достапност: На залиха
127 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: КИМ МАЈОНЕЗ ЛЕСЕН- ПОСЕН 630 ГР ТЕГЛА
Состав: Рафинирано сончогледово масло, вода, оцет, модифициран скроб (Е1422, Е1450), сенф(вода, семе од бел синап,оцет, готварска сол, шеќер, зачини, конзерванс (Е202)), сол, шеќер, згуснувач (Е415, Е412), регулатор на киселост, лимонска киселина, арома, конзерванс (Е202).
Рок на употреба: Видете на пакувањето
Начин на чување: По отворањето чувајте го во фрижидер.
Производител: KIM
Дистрибутер: KIM

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*