.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КИМ СОС КАРИ МАЈОНЕЗ 350 МЛ

SKU: 16300170
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: КИМ СОС КАРИ МАЈОНЕЗ 350 МЛ
Состав: Сончогледово масло, вода, модифициран пченкарен скроб, сенф (вода, семе од синап, оцет, шеќер, соч, зачини, природни ароми), кари, оет, шеќер, сор, регуларот на киселост, лимонска киселина, ароми(содржат целер, синап), стабилизатори, конзерванс (калиум сорбат).
Рок на употреба: Видете на пакувањето
Начин на чување: По отворањето чувајте го во фрижидер.
Производител: KIM
Дистрибутер: KIM

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РЕКСОНА ДЕЗОДОРАНС ЗА МАЖИ БЛЕК&ВАЈТ 150МЛ

РЕКСОНА ДЕЗОДОРАНС ЗА МАЖИ БЛЕК&ВАЈТ 150МЛ

89 ден
Слика од ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

17 ден
Слика од КАЛВО САЛАТА МЕКСИКАНА 150Г

КАЛВО САЛАТА МЕКСИКАНА 150Г

109 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

11 ден