.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОКА КОЛА ПЕТ 4X450МЛ

SKU: 08010176
Достапност: На залиха
116 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Освежителен безалкохолен пијалак.

Вода, шеќер, јаглероден диоксид, боја Е150d, регулатор на киселост Е338, природни ароми (вклучувајќи и кофеин)

183 дена

Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина.

По овластување на The Coca-Cola Company. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

22 ден
Слика од МАЛБОРО ТАЧ 6МГ 20

МАЛБОРО ТАЧ 6МГ 20

120 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.5% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.5% ММ 1Л

59 ден
Слика од СУТАШ АЈРАН 300МЛ

СУТАШ АЈРАН 300МЛ

25 ден