.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОКА КОЛА 6X330МЛ ЛИМЕНКА

SKU: 08010171
Достапност: На залиха
150 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ОСВЕЖИТЕЛЕН БЕЗАЛКОХОЛЕН ПИЈАЛАК. НЕТО-КОЛИЧИНА: 0.250 ML СОСТОЈКИ: ВОДА, ШЕЌЕР, ЈАГЛЕРОДЕН ДИОКСИД, БОЈА Е150D, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ Е338, ПРИРОДНИ АРОМИ (ВКЛУЧУВАЈЌИ И КОФЕИН). РЕФЕРЕНТЕН ВНЕС ЗА ПРОСЕЧЕН ВОЗРАСЕН ЧОВЕК (8400 KJ/2000 KCAL).
ВОДА, ШЕЌЕР, ЈАГЛЕРОДЕН ДИОКСИД, БОЈА Е150D, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ Е338, ПРИРОДНИ АРОМИ (ВКЛУЧУВАЈЌИ И КОФЕИН)
УПОТРЕБЛИВО ДО: ДАТУМОТ Е ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО ЗАШТИТЕНО ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ И ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА.
ПО ОВЛАСТУВАЊЕ НА THE COCA-COLA COMPANY. ПРОИЗВЕДУВА ПИВАРА СКОПЈЕ А.Д., УЛ.808 БР.12, СКОПЈЕ, РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПОТРОШУВАЧИТЕ 0800-1-8888
0

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

79 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од МАЛБОРО ФАЈН ТАЧ СУПЕРСЛИМС 20

МАЛБОРО ФАЈН ТАЧ СУПЕРСЛИМС 20

130 ден
Слика од ЛАКИ СТРАЈК АМБЕР

ЛАКИ СТРАЈК АМБЕР

120 ден