.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ МАКС ВАЈТ ГЛИНА 75МЛ

SKU: 34010758
Достапност: На залиха
185 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПАСТА ЗА ЗАБИ
Состав:Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, PEG-12, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Potassium Hydroxide, Cellulose Gum, Phosphonic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Calcined Kaolin, Xanthan Gum, CI 74260.
Рок на употреба: 3 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
Производител:КОЛГЕЈТ-ПАЛМОЛИВЕ
Увозник/Дистрибутер:АВТ ИНТЕРНАТИОНАЛ ДОО - СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*