.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ МАКС ПРОТЕКТ КЕР 75 МЛ

SKU: 34010752
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Клинички докажана заштита на усната шуплина, збогатена со минерали за микро-чистење и избелување на забите.Вкус на свежо нане
Состав:Вода, глицерин, хидриран силициум, сорбитол, калиум нитрат, ПЕГ-12, тетракалиум пирофосфат, натриум лаурил сулфат, цинк цитрат. ПВМ/МА кополимер, арома, калиум хидроксид, ксантанова гума, целулозна гума, кокамидопропил бетаин, натриум флуорид, натриум саџарин, еугенол.
Рок на употреба:3 години од датумот на производство
Начин на чување:Да се чува подалеку од сончева светлина
Производител:Колгејт-Палмоливе
Увозник/Дистрибутер:АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден
Слика од ++ПИЦА ИТАЛИЈАНА 80Г

++ПИЦА ИТАЛИЈАНА 80Г

25 ден
Слика од ШВЕПС ТОНИК ПЕТ 1Л

ШВЕПС ТОНИК ПЕТ 1Л

57 ден