.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
80 Поени

КОРАБ ТРНИЦА КАШКАВАЛ СО МАЈЧИНА ДУШИЦА И МАГДОНОС

SKU: 10100475
Достапност: На залиха
589 ден 525 ден
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ТУБОРГ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

ТУБОРГ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

10 Поени
55 ден 50 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

10 Поени
63 ден 59 ден
Слика од КАЛВО ТУНА ВО МАСЛИНОВО МАСЛО 160 ГР.

КАЛВО ТУНА ВО МАСЛИНОВО МАСЛО 160 ГР.

50 Поени
169 ден 149 ден
Слика од ХРАНА И ВИНО ЗАЧИН К+ 250ГР.

ХРАНА И ВИНО ЗАЧИН К+ 250ГР.

12 Поени
62 ден 52 ден