.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
60 Поени

КОРАБ ТРНИЦА КАШКАВАЛ СО НАНЕ И БОСИЛЕК ВАКУМ КГ

SKU: 10100464
Достапност: На залиха
559 ден 499 ден
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден
Слика од М КАПУЧИНО 18Г

М КАПУЧИНО 18Г

9 ден
Слика од ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

52 ден
Слика од КОРАБ ТРНИЦА ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 0.5%ММ 1Л

КОРАБ ТРНИЦА ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 0.5%ММ 1Л

52 ден