.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОРАБ ТРНИЦА ОВЧИ КАШКАВАЛ ВАКУМ КГ

SKU: 10100463
Достапност: На залиха
449 ден
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

27 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ЗБРЕГОВ МЛЕКО 0.9 % ММ + КАЛЦИУМ 2Л

ЗБРЕГОВ МЛЕКО 0.9 % ММ + КАЛЦИУМ 2Л

104 ден