.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОРАБ ТРНИЦА ОВЧО СИРЕЊЕ СО ТАРТУФ 470Г

SKU: 10010340
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КОРАБ ТРНИЦА ОВЧО СИРЕЊЕ СО ТАРТУФ 470Г

Состaв: пастеризирано овчо млеко,  јогуртна култура,  сирило, горварска сол 3.5%, тартуф 2%

Рок на употреба: 365 дена

Начин на чување: од +2 do +8 

Производител: Трница ДОО 

Увозник/Дистрибутер: Трница ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

42 ден
Слика од ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

32 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од КАРНЕКС ГРАВ ПОСЕН 400 ГР

КАРНЕКС ГРАВ ПОСЕН 400 ГР

15 Поени
82 ден 72 ден