.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОРОНА ЕКСТРА ПИВО 0,35Л

SKU: 02220229
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Пиво
Состав: Вода, јачменов малт, пченка, екстракт од хмељ, стабилизатор е405, антиоксидант е300
Рок на употреба:Втиснат на амбалажата
Производител:Cerveceria Modelo, Mexico
Увозник/Дистрибутер:Лили фуд Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СКОПСКО СМУТ ЛИМЕНКА 0.5Л

СКОПСКО СМУТ ЛИМЕНКА 0.5Л

52 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА 0.5Л

17 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 1.5Л

АБАНТ ВОДА 1.5Л

20 ден
Слика од РЕД БУЛ 250МЛ

РЕД БУЛ 250МЛ

74 ден