.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОРОНА ЕКСТРА ПИВО 6*0.35Л

SKU: 02220224
Достапност: На залиха
540 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Вода, јачменов малт, пченка, екстракт од хмељ, стабилизатор е405, антиоксидант е300

Рок на употреба: втиснат на амбалажата

Cerveceria Modelo, Mexico

Гемак Траде, адреса: бул. Гоце Делчев бр.11, Скопје, тел.: +389 2 3137 510

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

25 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

7 Поени
42 ден 36 ден