.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРЕМКО МЛЕЧЕН НАМАЗ 200Г

SKU: 10300332
Достапност: На залиха
62 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КРЕМКО МЛЕЧЕН НАМАЗ 200Г

Рок на употреба: 180

Начин на чување: 0 - 8 степени

Пастеризирано млеко, пастеризирана павлака, стартер култура, сол

КУЧ КОМПАНИ Крагујевац/Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*