.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРИСТАЛ МАРГАРИН СОФТ 480 ГР

SKU: 04200082
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состојки: Хидрирани растителни масти, рафинирано масло, вода, готварска сол,емулгатор (Е471), соја лецитин (Е322), лимонска киселина (Е330), гликоза, К-сорбат (Е202),арома, β - каротен, витамин А+Д3                                                                                                                   

Алергенси: соја и производи од соја                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Производител: БЛАГОЈ ЃОРЕВ АД - ВЕЛЕС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*