.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

HOBBY LIFE SQUARE FUNBOX 4 PCS

SKU: 32051337
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПЛАСТИЧНА КУТИЈА ЗА ХРАНА
Состав:ПЛАСТИКА
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител:ДЕМИРЕЛ ПЛАСТИК, ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*