.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУЧ КАЈМАК 250Г

SKU: 12100307
Достапност: На залиха
85 ден 69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КУЧ КАЈМАК 250Г

Пастеризирано млеко, пастеризирана павлака, путер, стартер култура, готварска сол

Рок на употреба: 180

Начин на чување: 0 - 8 степени

КУЧ КОМПАНИ Крагујевац/Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОСА 0.5Л

РОСА 0.5Л

24 ден
Слика од МАМАС АЈВАР БЛАГ 550Г

МАМАС АЈВАР БЛАГ 550Г

219 ден
Слика од МАМАС АЈВАР ЛУТ 550Г

МАМАС АЈВАР ЛУТ 550Г

219 ден
Слика од МАМАС БЕЈБИ КОРНИШОНИ 550 ГР

МАМАС БЕЈБИ КОРНИШОНИ 550 ГР

125 ден