.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУЧ ПИПЕРКА ВО ПАВЛАКА СЕЦКАНА 400Г

SKU: 12100308
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КУЧ ПИПЕРКА ВО ПАВЛАКА СЕЦКАНА 400Г

Пастеризирано млеко, пастеризирана павлака, путер, маринирана сецкана пиперка 20%, готварска сол, стартер култура 

Рок на употреба: 180

Начин на чување: 0 - 8 степени

КУЧ КОМПАНИ Крагујевац/Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

78 ден
Слика од ЕВА САРДИНА ВО МАСЛО СО ЛИМОН 115Г

ЕВА САРДИНА ВО МАСЛО СО ЛИМОН 115Г

59 ден 47 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА ТУНИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА ТУНИНА 95Г

64 ден
Слика од БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 1КГ

БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 1КГ

61 ден