.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУЧ СВЕЖО СИРЕЊЕ 500Г

SKU: 10350480
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КУЧ СВЕЖО СИРЕЊЕ 500Г

Пастеризирано млеко, пастеризирана павлака, стартер култура, готварска сол

Рок на употреба: 90

Начин на чување: 0 - 8 степени

КУЧ КОМПАНИ Крагујевац/Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

29 ден
Слика од ДОБРА ВОДА ЛИМОН 1.5Л

ДОБРА ВОДА ЛИМОН 1.5Л

24 ден
Слика од АЛПСКО ЈОГУРТ ДОМАШЕН 1.2Л

АЛПСКО ЈОГУРТ ДОМАШЕН 1.2Л

75 ден
Слика од ГУАРАНА ЏОКЕР 0.25Л

ГУАРАНА ЏОКЕР 0.25Л

39 ден