.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУЧ ЈОГУРТ 2.8%MM 2КГ

SKU: 12700373
Достапност: На залиха
112 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КУЧ ЈОГУРТ 2.8%MM 2КГ

Пастеризирано млеко, стартер култура

Рок на употреба: 30

Начин на чување: 0 - 8

КУЧ КОМПАНИ Крагујевац/Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*