.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕГУРМЕ ЕЗОГЕЛИН СУПА 250ГР

SKU: 09060187
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Езогелин супа 250 гр.
Состав: Вода, црвена леќа (5%), растително масло (сончогледово масло, маслиново масло) (3%), сос од домати (2%), пченично брашно, сол, сос од пиперки, ориз (0,4%), сијез булгур (0,4%), кромид, лук, суво нане, пипер, пипер во прав, ким, црн пипер. Содржи пченичен глутен.
Рок на употреба: Означен на амбалажата
Начин на чување: Да се чува на собна температура подалеку од сончева светлина. По отворањето, да се чува во фрижидер (+4 ° C) и да се консумира во рок од 2 дена.
Производител: Јајла Агро Гида Сан. Ве Нак. А.Ш./ Мерсин, Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИНДОМИ НУДЛИ ТЕСТЕНИНИ ЗЕЛЕНЧУК 5X75Г

ИНДОМИ НУДЛИ ТЕСТЕНИНИ ЗЕЛЕНЧУК 5X75Г

62 ден
Слика од ХЕБА 1.5Л

ХЕБА 1.5Л

27 ден
Слика од СОНЧЕВА ДОЛИНА ЛЕЌА 400 ГР

СОНЧЕВА ДОЛИНА ЛЕЌА 400 ГР

52 ден
Слика од ДАНИВО ЛЕЌА 400 ГР

ДАНИВО ЛЕЌА 400 ГР

60 ден