.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕГУРМЕ ОБАРЕН НАУТ 700 ГР

SKU: 09030839
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Варен наут 700 гр.
Состав: Варен наут (57%), вода, сол.
Рок на употреба: Означен на амбалажата
Начин на чување: Да се чува на собна температура подалеку од сончева светлина. По отворањето, да се чува во фрижидер (+4 ° C) и да се консумира во рок од 2 дена.
Производител: Јајла Агро Гида Сан. Ве Нак. А.Ш./ Мерсин, Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАНДАРИНА ПРОМОЦИЈА КГ. (Р)

МАНДАРИНА ПРОМОЦИЈА КГ. (Р)

70 ден
Слика од ЛИМОНИ КГ (Р)

ЛИМОНИ КГ (Р)

50 ден
Слика од ГРАНД КАФЕ АРОМА 200Г

ГРАНД КАФЕ АРОМА 200Г

114 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

84 ден