.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
15 Поени

ЛЕОНА СИРМА ДЕСЕРТ ЛЕШНИК 280ГР

SKU: 07112599
banner
Достапност: На залиха
72 ден 62 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧЕЗА БАДЕМ ПЕЧЕН 100Г

ЧЕЗА БАДЕМ ПЕЧЕН 100Г

55 ден
Слика од ЕССЕ ВИШНА НЕКТАР 1Л.

ЕССЕ ВИШНА НЕКТАР 1Л.

55 ден
Слика од ЧЕЗА ЛЕШНИК ПЕЧЕН 100 ГР

ЧЕЗА ЛЕШНИК ПЕЧЕН 100 ГР

57 ден
Слика од ЧЕЗА ИНДИСКИ ОРЕВ 100 ГР

ЧЕЗА ИНДИСКИ ОРЕВ 100 ГР

65 ден