.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕ ГУРМЕ ЦРВЕН ГРАВ ВО ДОМАТЕН СОС 400ГР

SKU: 09060188
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Грав Борлоти во сос од домати 400 гр.
Состав: Грав Борлоти (42%), вода, домати (6%), растително масло (сончогледово масло, маслиново масло) (6%), компир (5%), морков (4%), сос од домати, сол, оцет, пченично брашно, шеќер, лук, пипер, ким, босилек, кормид, сос од пиперки. Содржи пченичен глутен.
Рок на употреба: Означен на амбалажата
Начин на чување: Да се чува на собна температура подалеку од сончева светлина. По отворањето, да се чува во фрижидер (+4 ° C) и да се консумира во рок од 2 дена.
Производител: Производител: Јајла Агро Гида Сан. Ве Нак. А.Ш./ Мерсин, Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МЛЕКАРА ТЕТОВО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

МЛЕКАРА ТЕТОВО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

5 Поени
27 ден 24 ден
Слика од ХЕЛ ЦРВЕНО ГРОЗЈЕ 250МЛ

ХЕЛ ЦРВЕНО ГРОЗЈЕ 250МЛ

24 ден
Слика од ХЕЛЛ АКТИВ 250 МЛ

ХЕЛЛ АКТИВ 250 МЛ

24 ден
Слика од ТВИКС СЕТ 4X50Г

ТВИКС СЕТ 4X50Г

96 ден