.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕ ГУРМЕ ЦРВЕН ГРАВ ВО МЕКСИКАНСКИ СОС 400ГР

SKU: 09060186
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Црвен грав во Мексикански сос 400 гр.
Состав: Состојки: Вода, црвен грав (50%), Мексикански сос (34%) [домати, пиперки, џалапено, растително масло (сончогледово масло, маслиново масло), оцет, сол, сос од домати, пченично брашно, шеќер, кромид, пиперки, лук, ким]. Содржи пченичен глутен.
Рок на употреба: Означен на амбалажата
Начин на чување: Да се чува на собна температура подалеку од сончева светлина. По отворањето, да се чува во фрижидер (+4 ° C) и да се консумира во рок од 2 дена.
Производител: Производител: Јајла Агро Гида Сан. Ве Нак. А.Ш./ Мерсин, Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

96 ден
Слика од БИФРУИТ ПОРТОКАЛ 100% 1Л

БИФРУИТ ПОРТОКАЛ 100% 1Л

64 ден
Слика од ПРЕГО ПИЛЕШКА ЧОРБА 400 ГР

ПРЕГО ПИЛЕШКА ЧОРБА 400 ГР

132 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

25 ден