.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИВАДА КАШКАВАЛ ЕДАМ 300Г

SKU: 10100465
Достапност: На залиха
209 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Полу тврдо масно сирење

Пастеризирано млеко,ренет,стартерна култура,сол,лизозим(ензим од јајцe). Хранливи вредности на 100гр содржи просечно: Енергија 1298 kJ/312kcal, масти 24,0г, од кои заситени масни киселини 16,0 г,протеини 23,0г, јаглехидрат<1 г, од кои шеќер <1 г, сол

Рок на употреба: 164 дена

од +2⁰C до +8⁰

ПОМУРСКЕ МЛЕКАРНЕ,Колодворска Улица 10,9240 Лјутомер,Словенија

Алма-М Дооел, Качанички Пат 65 А, 1000 Скопје,Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

120 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

22 ден