.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИЛИ ФУД ПАСТРМАЈЛИЈА СВИНСКА ЗАМРЗНАТА 340Г

SKU: 17920051
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЛИЛИ ФУД ПАСТРМАЈЛИЈА СВИНСКА ЗАМРЗНАТА 340Г
Состав: пченичмо брашно, вода, квасец, шеќер, сол, сончогледово масло, декстроза, згуснувач (гуар гума,регулатор на киселост(натруум фосфат, калциум фосфат,калиум фосфат)), емилгатор(естри на моно и диацетил винска киселина), сладен екстракт (јачменов слад, вода), сурутка во прав,антиоксидант (акробинска киселина), ензими. Свинско месо 40%
Рок на употреба: Означен на пакувањето
Начин на чување: На температура од -18 степени
Производител: LILI FUD DOO
Дистрибутер: LILI FUD DOO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХАЈНИКЕН ЛИМЕНКА 0.5Л

ХАЈНИКЕН ЛИМЕНКА 0.5Л

62 ден
Слика од ГОРСКА ЈУНИОР 0.33Л

ГОРСКА ЈУНИОР 0.33Л

24 ден
Слика од ФАНТА ЛИМЕНКА 0.25Л

ФАНТА ЛИМЕНКА 0.25Л

26 ден
Слика од ХЕБА 1.5Л

ХЕБА 1.5Л

32 ден