.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИЛИ ФУД ПИРОШКИ СО ПИЛЕШКА ШУНКА ЗАМРЗНАТ 400Г

SKU: 17910226
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЛИЛИ ФУД ПИРОШКИ СО ПИЛЕШКА ШУНКА ЗАМРЗНАТИ 400Г
Состав: Тесто (Пченично брашно, вода, сончогледово масло, шеќер,сол) Фил 40% (пилешка шунка(пилешко месо,сол, зачини, природна арома декстроза,конзерванс Е250, фруктоза, лактоза, антиоксиданси Е301), млечен кашкавал (млеко, сирило, сол),замена за кашкавал(вода, растителни масла, скроб,сол, емулатори, гауда вкус,конзерванс), саламурни корнишони (краставици, вода, оцетна киселина, сол), лебни трошки, јајца).
Рок на употреба: Означен на пакувањето
Начин на чување: На температура од -18 степени
Производител: LILI FUD DOO
Дистрибутер: LILI FUD DOO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈОШ КРЕКЕР РИБИЦИ ОРГИНАЛ 180 ГР

ЈОШ КРЕКЕР РИБИЦИ ОРГИНАЛ 180 ГР

37 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

30 ден
Слика од ГЕРМИНА ВОДА НЕГАЗИРАНА ПЕТ 1,5Л

ГЕРМИНА ВОДА НЕГАЗИРАНА ПЕТ 1,5Л

19 ден
Слика од ДОРИНА МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА БЕЗ ШЕЌЕР 80 ГР

ДОРИНА МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА БЕЗ ШЕЌЕР 80 ГР

79 ден