.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА СО BLUETOOTH БФ-8028

SKU: 39040643
Достапност: На залиха
899 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Мерења: Тежина, Протеини. Процент на телесни масти во телото. Процент на вода во телото. Процент на висцерални маснотии во телото. Мускулна маса и коскена маса. LBM вкупно 12 комплети ги синхронизираат сите мерења во спарени готови уреди. Капацитет: M4 3-180KGS / 6-400LBS. Големина на LCD: 3,1 "(73 * 30мм). Плаво позадинско осветлување

Челична електрода, калено стакло од 6 мм, АБСпластика

Рок н аупотреба: неограничен

Прилог упаство и гарантен лист спакувано со производот

НРК

Адреса на увозникот Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*