.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС ТОСТЕР СЕНДВИЧ СТ 300

SKU: 39010169
Достапност: На залиха
1229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Моќност: 700w
Нелепливи грил плочи лесни за чистење
Рачкa отпорнa на топлина
Светилка за вклучено и спремно за работа
Автоматски термостат

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од M НАПОЛИТАНКА ОБЛОЖЕНА СО ЧОКОЛАДО 30 ГР

M НАПОЛИТАНКА ОБЛОЖЕНА СО ЧОКОЛАДО 30 ГР

12 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

34 ден
Слика од КЛИПСИ ПУКАНКИ СОЛЕНИ 100Г

КЛИПСИ ПУКАНКИ СОЛЕНИ 100Г

39 ден
Слика од ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

60 ден