.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЕСПРЕСО МАКИЈАТО 250МЛ

SKU: 03220471
Достапност: На залиха
39 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЕСПРЕСО МАКИЈАТО 250МЛ
Состав: Млеко 96%, шеќер, подготовка на кафе 2% (екстракт од кафе 60%, шеќер, згуснувач: караген, арома). Краткорочен стерилизиран млечен пијалок со екстракт од кафе. Содржина на кофеин 31 mg / 100 ml.
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: MEGGLE BH d.o.o. БихачкаГрабешка 34, 77 000, Бихаќка, Босна и Херцеговина
Увозник/Дистрибутер: DAUTI KOMERC

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

100 ден
Слика од МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

39 ден
Слика од МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ КАПУЧИНО 250МЛ

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ КАПУЧИНО 250МЛ

39 ден
Слика од ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА БЕЗ ФИЛТЕР

20 ден