.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ КАПУЧИНО 250МЛ

SKU: 03220470
banner
Достапност: На залиха
42 ден 32 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ КАПУЧИНО 250МЛ
Состав: Млеко 95%, шеќер, подготовка на кафе 1,5% (екстракт од кафе 60%, шеќер, арома, згуснувач: карагенан). Краткорочен стерилизиран млечен пијалок со екстракт од кафе. Содржина на кофеин 23 mg / 100 ml.
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: MEGGLE BH d.o.o. БихачкаГрабешка 34, 77 000, Бихаќка, Босна и Херцеговина
Увозник/Дистрибутер: DAUTI KOMERC

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

56 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

32 ден
Слика од КАРНЕКС ПАШТЕТА СО ШУНКА 75Г+25Г ГРАТИС

КАРНЕКС ПАШТЕТА СО ШУНКА 75Г+25Г ГРАТИС

10 Поени
35 ден 30 ден
Слика од МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

42 ден 32 ден