.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

SKU: 03220469
Достапност: На залиха
39 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ
Состав: млеко 95%, шеќер, подготовка на кафе 1,6% (шеќер, карамел сируп, екстракт од кафе 16%, арома, кујнска сол, згуснувач: карагенан). Краткорочен стерилизиран млечен пијалок со екстракт од кафе. Содржина на кофеин 10 mg / 100 ml.
Рок на употреба: ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: MEGGLE BH d.o.o. БихачкаГрабешка 34, 77 000, Бихаќка, Босна и Херцеговина
Увозник/Дистрибутер: DAUTI KOMERC

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БЕЛ ПЧЕНИЧЕН 350Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БЕЛ ПЧЕНИЧЕН 350Г

44 ден