.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕДИКАЛ СПРЕЈ ЗА РАЦЕ АНТИБАКТЕРИСКИ 100МЛ

SKU: 29300074
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:АНТИБАКТЕРИСКИ СПРЕЈ ЗА РАЦЕ
Состав:100мл.раствор соржи:Етанол46.0г, 2-Пропанол 2.5г.
Рок на употреба:Означен на амбалажата
Начин на чување:Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Производител:Алкалоид АД, Скопје
Увозник/Дистрибутер:План Плус

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

19 ден
Слика од МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

42 ден