.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРИКС ГЕЛ ГОРСКА СВЕЖИНА 1Л.

SKU: 30130059
Достапност: На залиха
225 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Ѓел детергент за перење
Состав: 5-15 % anjonski surfaktanti <5 % ne-jonski surfaktanti sapun fosfonati enzimi opticki izbeluvaci parfemi (geraniol citronellol hehyl cinnamal) Prezervativi Brnzisothiazolinone Methylisothiazolinone.
Рок на употреба: 36 месеци
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Хенкел Србија
Увозник/Дистрибутер: Тотал плус логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

110 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од ЈАНА МЕДО 1Л

ЈАНА МЕДО 1Л

36 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС 40Г

СТОБИ ФЛИПС 40Г

13 ден