.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРИКС ГЕЛ ОРХИДЕЈА 1Л.

SKU: 30130074
Достапност: На залиха
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Ѓел детергент за перење
Состав: 5-15 % anjonski surfaktanti <5 % ne-jonski surfaktanti sapun fosfonati enzimi opticki izbeluvaci parfemi (Benzyl Salicylate) konzervansi Brnzisothiazolinone Methylisothiazolinone.
Рок на употреба: 36 месеци
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Хенкел Србија
Увозник/Дистрибутер: Тотал плус логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

ФРУКТАЛ КЛАСИК ЦРНА РИБИЗЛА-КАЛИНКА 1Л

52 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден
Слика од СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

90 ден